Brutálny výkon, nevídaný design! To je nový V-MAX.
Oproti starému V-MAXu má pozmenený design, ale stále sa v ňom dá vidieť klasika. Je to kus železa pre veľkých chlapcov (a hlavne bohatých)
Prvý V-MAX bol uvedený v roku 1985 a mal vtedy nepredstaviteľný výkon a objem motora. Okolo 1100ccm a výkon 140 koní bol vtedy niečo nadpozemské.
V-MAX, ktorý sa chystá na rok 2009 má rovných 200 koní a krútiaci moment 166,8Nm pri 6500ot/min, takže to nebude treba až tak točiť. Toto monštrum budú brzdiť 6-piestové brzdy, takže sa nemusíte báť, že to brzdiť nebude
.
Motor má objem 1 679ccm a uhol valcov 65 stupňov. Je to 4-valec do V. Rýchlosť je elektronicky obmedzená na 220km/h, čo je na takéhoto naháča až-až. Ale môžme vám zaručiť, že na každej križovatke budete prvý a za sebou necháte len biely dym a smrad spálenej gumy ( ale nechcite vedieť, čo stojí na to nová pneumatika
).
Motorka má hmotnost 310kg, čo nieje až také hrozné a dá sa to zvládnuť, aj keď na prvý podľad sa to zdá strašne moc, tak si treba uvedomiť, že ten motor a celé príslušenstvo k nemu, čo podáva výkon 200 koní, musí mať nejakú váhu.
Na jazdenie je to krásna mašinka, ale na kúpenie si budete musieť zobrať pôžičku. Objednať sa dá na stránkach: www.new-VMAX.com
Prezentačné video:
Fotogaléria:
Zdroj obrázkov: motorkari.cz
Článok pridal: web4men | 6.06.2008 22:29:17 | Schválil: web4men | Celé meno: Branislav Blaškovič E-mail: admin@web4men.sk
Kategória: Auto-moto
web4men napísal:
Ozaj, nenasiel by sa niekto, kto by ma take kupil pod stromcek? ![]()
Pridané: 7.06.2008 11:23:09 | Celé meno: Branislav Blaškovič E-mail: admin@web4men.sk
web4men napísal:
Pohotovostna je 310.. Ale ani sucha nemoze byt 236.. Ved Yamaha Bulldog co mam v garazi, ma 250kg a toto je podstatne vacsie a tazsie..
Pridané: 2.08.2009 23:19:23 | Celé meno: Branislav Blaškovič E-mail: admin@web4men.sk