Heslom novej mechaniky LG BE09LU by malo byť používať optické disky a nerobiť pri tom nijaké kompromisy.
Táto externá napaľovačka je schopná napaľovať aj prečítať všetky médiá, ktoré sú momentálne na trhu a to súčasne Blue-ray, ako aj HD-DVD. Mechanika nepatrí práve k tým najmenším na trhu, ale jej vyhotovenie je elegantné s pekným modrým signalizačným svetlom na prednej časti dvierok, čo signalizuje aktivitu mechaniky.
Novinkou je aj dotykové otváranie dverí mechaniky. Ako príslušenstvo k nej dostanete sieťový adaptér a jedno prepisovateľné Blue-ray médium.
Nevýhodou tejto napaľovačky je, že aktívna mechanika zaťaží pri napaľovaní Blue-ray médií procesor na 35% priemernej hodnoty celého vypaľovania. Pri médiách DVD je to už však iné, procesor bol vyťažený max do 6% a potom stále hodnota klesla až na 0%.
Mechanika si veľmi „hladko“ poradí aj so zapisovaním dvojvrstvových
médií.
Túto mechaniku by som mohol odporučiť na všestranné využitie, má nízku
hlučnosť a prečíta určite všetko čo sa vám dostane „do ruky“.
Cena: 890 Sk



web4men napísal:
Mne sa zda, ze Blu-ray neprerazilo a neoplati sa to kupovat. Podla mna to az take svetoborne nie je.
Pridané: 12.08.2008 00:40:05 | Celé meno: Branislav Blaškovič E-mail: admin@web4men.sk
x-kmen (neregistrovaný) napísal:
Blu-ray neprerazilo ?? Ešte sa to nepoužíva, lebo to je drahé. Ale neboj, príde aj to ![]()
btw Mne google žiadnu takú mechaniku nenašiel a pochybujem že by to stálo 9 kíl.. je to výmysel asi
Pridané: 12.08.2008 10:01:17
web4men napísal:
tiez som hladal o tom na googli, ale nic...
kontaktujem autora, ze odkial to ma.
Pridané: 12.08.2008 12:32:17 | Celé meno: Branislav Blaškovič E-mail: admin@web4men.sk
Z3roX (neregistrovaný) napísal:
ved na jednom nemenovanom e-shope to stalo nak 10 000 Sk. takze nwm nema to v EURACH ? ![]()
Pridané: 12.08.2008 16:04:57
romtank napísal:
ak my ju někdo sežene za 890sk bude u mna king!
a pak tenhle klucina tak trochu možna skopčené příspěvky? treba takeho klucinu hlidat a kontrolovat jeho příspěvky
Pridané: 12.08.2008 19:20:17 |